Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Przewoźniki - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Nowa Rola

Nowa Rola(Przewoźniki + 23 km)

240 000 zł2 402 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt budowlany oraz udzielającą pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł42,56 m² 1 597,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42.56 m2 położone na 1 piętrze kamienicy z 1945r. w centrum spokojnej miejscowości Gozdnica. W skład mieszkania wchodzą: 2 ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł162,50 m² 2 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi, garażem, zlokalizowanego zaledwie 3 km od Żar, w Sieniawie Żarskiej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł855 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Grabiku, gmina Żary. Powierzchnia 855 m2 w trakcie podziału Dojazd drogą asfaltową, drugi dojazd utwardzoną drogą gminną. Woda i prąd w drodze. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 107 m² 85,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Grabiku przy ul. Słonecznej o powierzchni 1107m2. Na działkę wydane warunki zabudowy. Dziaka płaska, niezadrzewiona, sucha. Woda oraz sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Lipinki Łużyckie(Przewoźniki + 18 km)

520 000 zł148 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lipinki Łużyckie, na sprzedaż pół domu, parter. Cena 520 tys. Mieszkanie 100 m2 +48 m2 pomieszczeń przynależnych. Duży otwarty salon z wyjściem na taras i ogród, 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,40 m² 5 163,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Lipinki Łużyckie -3 pokoje na pierwszym piętrze -73,4 m2 -salon + dwa pokoje, kuchnia, wc i łazienka -garaż 16,22m2 -przy budynku plac zabaw i miejsca parkingowe -klimatyzacja -okna.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł49,25 m² 3 736,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w miejscowości Zajączek. Mieszkanie znajduje się w kamienicy położonej na dużej działce. W skład mieszkania wchodzi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 402 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt budowlany oraz udzielającą pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł292,49 m² 5 299,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Duży dom z halą. Oferta sprzedaży domu wraz z halą - Trzebiel Nieruchomość o powierzchni użytkowej całkowitej 543,95 m2 w tym część mieszkalna - 292,49 m2, część gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Przewoźniki

Przewoźniki,lubuskie

750 000 zł128 m² 5 873,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Przewoźniki w województwie lubuskim , w powicie żarskim w gminie Trzebiel. Nieruchomość położona na terenie leśnym, czystym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przewoźniki

Przewoźniki,lubuskie

100 000 zł80 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przewoźniki- mały, kameralny domek poniemiecki o pow. ok. 80 m2 położony w bardzo spokojnej miejscowości na działce o obszarze 1160 m2. Dom składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przewoźniki

Przewoźniki,lubuskie

85 000 zł80 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Łęknica- 8 km- mały, kameralny domek poniemiecki o pow. ok. 80 m2 położony w bardzo spokojnej miejscowości na działce o obszarze 1160 m2. Dom składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij