Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Przewoźniki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Witoszyn

Witoszyn(Przewoźniki + 22 km)

480 000 zł150 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość położoną w Witoszynie Górnym składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,56 ha. Na pierwszej działce 144/1 o powierzchni 0.25 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mirostowice Dolne(Przewoźniki + 24 km)

815 000 zł280 m² 2 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mirostowice Dolne, dom mieszkalny z halą usługową, ok 280 m2, działka 2800 ar,cena 815 000 zł, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Mirostowicach Dolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borowe

Borowe(Przewoźniki + 24 km)

495 000 zł118 m² 4 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Borowe, gmina Iłowa, dom powierzchnia 118 m2, sprzedam, 495 000 zł. Borowe to miejscowość położona w niewielkiej odległości od strefy przemysłowej Konin Żagański. W Borowej znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przewóz

Przewóz(Przewoźniki + 13 km)

299 000 zł114 m² 2 622,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę domu w budowie, zlokalizowanego w Przewozie. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Mirostowice Dolne(Przewoźniki + 24 km)

850 000 zł161 m² 5 279,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 442 m²

Na sprzedaż dom w Mirostowicach Dolnych. Dom parterowy na działce 3442 m2 (34 ary), z garażem wolnostojącym po adaptacji na budynek mieszkalny. Na dom składa się z korytarz, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Witosa

Gozdnica(Przewoźniki + 24 km)

885 000 zł227,90 m² 3 883,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Szukasz przestronnego domu z dużą działką, który łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Tuplice(Przewoźniki + 16 km)

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:97 m²

Mały domek parterowy po kapitalnym remoncie w Tuplicach o powierzchni 40 m2 na działce 0,0028 ha. Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 0,0069.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Drożków

Drożków(Przewoźniki + 25 km)

495 000 zł400 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 239 m²

Dom do Remontu w Drożkowie koło Żar Szukasz wyjątkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom o imponującej powierzchni zabudowy 246.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowe Czaple

Nowe Czaple(Przewoźniki + 3 km)

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 686 m²

Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom o powierzchni ok. 190 m , położony w miejscowości Nowe Czaple (woj. lubuskie, powiat żarski, gmina Trzebiel). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Trzebiel(Przewoźniki + 11 km)

1 550 000 zł292,49 m² 5 299,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Duży dom z halą. Oferta sprzedaży domu wraz z halą - Trzebiel Nieruchomość o powierzchni użytkowej całkowitej 543,95 m2 w tym część mieszkalna - 292,49 m2, część gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Przewoźniki

Przewoźniki,lubuskie

750 000 zł128 m² 5 873,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Przewoźniki w województwie lubuskim , w powicie żarskim w gminie Trzebiel. Nieruchomość położona na terenie leśnym, czystym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przewoźniki

Przewoźniki,lubuskie

100 000 zł80 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przewoźniki- mały, kameralny domek poniemiecki o pow. ok. 80 m2 położony w bardzo spokojnej miejscowości na działce o obszarze 1160 m2. Dom składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przewoźniki

Przewoźniki,lubuskie

85 000 zł80 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Łęknica- 8 km- mały, kameralny domek poniemiecki o pow. ok. 80 m2 położony w bardzo spokojnej miejscowości na działce o obszarze 1160 m2. Dom składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij